Top

Dlhodobý prenájom

Stolný futbal ROSENGART je uznaný stôl Medzinárodnej federácie stolného futbalu ITSF (Internation table-soccer federation) a môžu sa na nich hrať turnaje vo svetovom kalendári ITSF v kategórii Pro tour a Master series.

Čo vám dlhodobý prenájom stolného futbalu ponúka?

– Zábavu a zážitok z hry,
– presnosť a technickú precíznosť,
– tréning reflexov, zručnosť a kreativitu pri vymýšľaní nových trikov,
športovú rivalitu v priateľských zápasoch alebo oficiálnych-súťažiach.Do prevádzky

Prenájom stolného futbalu ROSENGART je úplne zdarma. Navyše získavate pravidelnú mesačnú províziu z prevádzky stolného futbalu vo vašej prevádzke.
Doprava a inštalácia stolného futbalu, rovnako ako pravidelný a “havarijný“ servis sú poskytovaný takžieť zdarma.

Na doma (tréning)

Chcete rýchlejšie napredovať a trénovať podľa seba, alebo sa zabaviť hraním doma? Využite možnosť zapožičania si stolného futbalu ROSENGART na doma už od 40,- EUR/mesačne!

Do firmy

Využite možnosť zapožičania stolného futbalu do firmy, potešte svojich zamestnancov a doprajte im zábavné uvoľnenie a odreagovanie. Tí vám to oplatia pracovnými výkonmi a lepšou atmosférou vo firme. Stolný futbal zbližuje a je vhodným prostriedkom pri budovaní tímu.
Stolný futbal Rosengart (turnajový stôl) a môžete zapožičať už od 60,- EUR/mesačne v závislosti od dĺžky prenájmu.
Pre viac informácií neváhajte a kontaktujte nás.

Chcem vedieť viac o prenájme pre firmy

Viac informácií

Dlhodobý prenájom šípkových automatov

Šípkové prístroje ponúkajú Vašim hosťom dynamickú modernú zábavu, vzrušenie z hry a radosť zo zdravého súperenia. Šípkové prístroje sú preto ideálne nie len do všetkých typov pohostinských zariadewní, klubov a herní, ale aj ako vítané spestrenie firemných akcií.
Na krátkodobý a dlhodobý prenájom ponúkame šípkové prístroje DIAMOND DARTS III.

Prenájom šípkového automatu DIAMOND DARTS III je úplne zdarma. Navyše získavate pravidelnú mesačnú províziu z prevádzky stolného futbalu vo vašej prevádzke.
Doprava a inštalácia stolného futbalu, rovnako ako pravidelný a “havarijný“ servis sú poskytovaný takžieť zdarma.

Prenajmite si šípkový automat na firemnú akciu
Šípkové prístroje sú vhodným doplnkom na firemné večierky, či prezentácie. Poskytneme Vám nie len šípkové prístroje, ale aj vyškolených pracovníkov na obsluhu strojov. V prípade Vášho záujmu pripravíme pre Vašich klientov, či zamestnancov zábavnú súťaž.