Top

Krátkodobý prenájom

Stolný futbal ROSENGART je uznaný stôl Medzinárodnej federácie stolného futbalu ITSF (Internation table-soccer federation) a môžu sa na nich hrať turnaje vo svetovom kalendári ITSF v kategórii Pro tour a Master series.


Čo vám krátkodobý prenájom prenájom stolného futbalu ponúka?

Zábavu a zážitok z hry,
presnosť a technickú precíznosť,
tréning reflexov, zručnosť a kreativitu pri vymýšľaní nových trikov,
športovú rivalitu v priateľských zápasoch alebo oficiálnych súťažiach.

Stolný futbal, ako aj šípky, sú vhodným doplnkom pre každý firemný večierok, či prezentáciu. Poskytujeme nie len stolné futbaly a šípky s dopravou a inštaláciu, ale aj obsluhu, organizáciu turnaja, či exhibíciu hráčmi Slovenskej foosballovej reprezentácie. Výber je len na vás.

Firemné akcie

Využite prenájom na stolného futbalu a doprajte zábavu svojim hosťom na firemnom večierku, akcii, alebo prezentácii. Stolný futbal je zárukou, že upútate a zabavíte všetky vekové kategórie a vytvoríte tak jedinečnú a uvoľnenú atmosféru.

Stolný futbal a šípky si môžete od nás prenajať už od 80,- EUR bez DPH vrátane dopravy a inštalácie.

Zorganizujeme pre Vás:

firemný turnaj alebo ligu pre Vašich zamestnancov,
turnaj pre vašich partnerov alebo klientov,
turnaj pre firmy z rovnakej brandže (IT Foos cup a Turnaj agentúr), prezentačný turnaj.

Firemné turnaje a liga

Máte záujem vytvoriť pre vašich klientov, partnerov alebo zamestnancov zaujímavú športovú súťaž? Nie je nič jednoduchšie. Obráťte sa na nás. Máme dlhoročné skúsenosti s organizáciu podobných súťaží.

 

Festivaly

Dlhodobo spolupracujeme s viacerými festivalmi a podujatiami organizovanými na Slovensku (Pohoda, Grape, Uprising, Unihry, beánie a pod.). Kontaktujte nás a zabezpečíme stolný futbal aj na Vašom podujatí.

Krátkodobý prenájom šípkových automatov

Šípkové prístroje ponúkajú Vašim hosťom dynamickú modernú zábavu, vzrušenie z hry a radosť zo zdravého súperenia. Šípkové prístroje sú preto ideálne nie len do všetkých typov pohostinských zariadení, klubov a herní, ale aj ako vítané spestrenie firemných akcií.
Na krátkodobý a dlhodobý prenájom ponúkame šípkové prístroje DIAMOND DARTS III.

Prenájom šípkového automatu DIAMOND DARTS III je úplne zdarma. Navyše získavate pravidelnú mesačnú províziu z prevádzky stolného futbalu vo vašej prevádzke.
Doprava a inštalácia stolného futbalu, rovnako ako pravidelný a “havarijný“ servis sú poskytovaný takžieť zdarma.

Prenajmite si šípkový automat na firemnú akciu
Šípkové prístroje sú vhodným doplnkom na firemné večierky, či prezentácie. Poskytneme Vám nie len šípkové prístroje, ale aj vyškolených pracovníkov na obsluhu strojov. V prípade Vášho záujmu pripravíme pre Vašich klientov, či zamestnancov zábavnú súťaž.