Top

Šípkový automat

Šípky patria medzi hry, ktoré nie je potrebné zvlášť predstavovať. Tešia sa obľube medzi hráčmi, nielen kvôli kúzlu samotnej hry, ale aj vďaka ľahkej dostupnosti hráčskeho zážitku, možnosti neustále zlepšovať svoje hráčske kvality a možnosti súperiť v duchu fair play v priateľských, amatérskych či profesionálnych stretnutiach a turnajoch.

Šípkové prístroje DIAMOND DARTS III ponúkajú hráčom nie len rovnako intenzívny zážitok ako klasické sisalové šípkové terče, ale navyše aj zvýšený herný komfort vďaka prístrojovému spočítaniu výsledkov a bohatej ponuky šípkových hier.

O kvalitných šípkových prístrojoch DIAMOD DARTS III najlepšie vypovedá skutočnosť, že sa na nich hrajú všetky súťaže Českého šípkového zväzu aj medzinárodné turnaje ako napr. Compumatic World darts championship alebo Európska liga národných družstiev.

V drevenej skrini prístroja je zakomponovaný terč, elektronický mincovník, tlačidlá na voľbu hry, tabuľka s opisom všetkých hier a displej informujúci o aktuálnom stave hry každého hráča.

Šípkové prístroje DIAMOND DARTS III obsahujú oficiálne súťažné hry ako 301, 501, 701 a Cricket ale aj hry zábavné ako Hi Score, Lo Score, variácie Cricketu, Shanghai, Parchess a mnoho ďalších.

TECHNICKÉ PARAMETRE

– nastaviteľné sveteľné a zvukové efekty a indikácia
– jednoducý systém voľby hier a ovládania
– jednoduchá manipulácia a rýchla montáž

ROZMERY

Šírka: 62 cm
Výška: 220 cm
Hĺbka: 40 cm